» Komunikowanie interpersjonalne w pielęgniarstwie - dla pielęgniarek i położnych

Kurs specjalistyczny "Komunikowanie interpersjonalne w pielęgniarstwie" przeznaczony jest dla pielęgniarek i położnych. Celem kształcenia jest przygotowanie pielęgniarki, położnej do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie komunikowania interpersjonalnego z pacjentem, jego rodziną i zespołem terapeutycznym oraz przeprowadzenia negocjacji w celu rozwiązania problemów i konfliktów. Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 100 godzin dydaktycznych, w tym:
ZAJĘCIA WYKŁADOWE - 15 godz.
ZAJĘCIA WARSZTATOWE I TRENINGOWE - 85 godz.

Termin realizacji kursu: w każdyma czasie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.