» Leczenie ran - dla pielęgniarek

Kurs specjalistyczny "Leczenia Ran" przeznaczony jest dla pielęgniarek. Celem kursu jest przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego udzielana świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki nad chorym z raną, w tym z raną odleżynową do III° włącznie, owrzodzeniem nowotworowym, owrzodzeniem kończyn dolnych, stopą cukrzycową i przetoką oraz do zdejmowania szwów z rany.

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 140 godzin dydaktycznych, z podziałem na:

Termin rozpoczęcia kursu: w każdym czasie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.