» Opieka nad dziećmi ze schorzeniami otorynolaryngologicznymi

Kurs specjalistyczny w dziedzinie "Opieki nad dziećmi ze schorzeniami otorynolaryngologicznymi" przeznaczony jest dla pielęgniarek. Celem kształcenia jest sprawowanie opieki nad dzieckiem ze schorzeniami otorynolaryngologicznymi oraz prowadzenie profilaktyki i ekukacji zdrowotnej.Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 120 godzin dydaktycznych, z podziałem na:
Pracownia audiologiczna - 14 godz.
Klinika otorynolaryngologii dziecięcej albo Oddział otorynolaryngologii dziecięcej - 56 godz.

Termin realizacji kursu: w każdym czasie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.