Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

» Płatność za szkolenia

Opłat za wszystkie szkolenia można dokonywać w ratach.

Ceny szkoleń zależą od wymiaru godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, ilości uczestników i są kalkulowane dla każdej edycji szkolenia odrębnie po dokonanej kwalifikacji uczestników. Ceny szkoleń możliwe do negocjacji z zamawiającym (placówką), w przypadku większej liczby uczestników lub liczby edycji szkoleń w określonej dziedzinie.

Orientacyjny rozkład rat stanowiących opłatę za szkolenia:

Kurs kwalifikacyjny – 3 raty, przy czym wysokość pierwszej raty to 500 zł.

Kurs specjalistyczny i doskonalący – 2 raty, przy czym wysokość pierwszej raty to 250 zł.

Inne kursy – wpłata jednorazowa po dokonaniu kwalifikacji uczestnika.

Termin pierwszej raty - ustalany indywidualnie przez organizatora.

Termin ostatniej raty - najpóźniej na 10 dni przed egzaminem końcowym.

Opłat za szkolenie należy dokonywać na rachunek bankowy  Bank BGŻ BNP Paribas S.A. w Ostrołęce:

Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych OAZA, ul. Oświatowa 1 pok. nr 29, 07 -410 Ostrołęka

72 2030 0045 1110 0000 0387 8130 z dopiskiem „ opłata za kurs/szkolenie … (należy podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika)”