» Podstawy języka migowego - dla pielęgniarek i położnych

Kurs specjalistyczny "Podstawy języka migowego" przeznaczony jest dla pielęgniarek i położnych. Celem kształcenia jest osiągnięcie sprawności komunikacyjnej pielęgniarki i położnej (uczestnikółw kursu) w kontakcie z osobą głuchą i niedosłyszącą oraz jej rodziną. Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą w I i II Module oraz w III Module z wykładowcą i native speakerem lub native signerem wynosi 125 godzin dydaktycznych, w tym:

ĆWICZENIA - 90 godz.

KONWERSATORIUM - 20godz.(Celem konwersatorium jest doskonalenia nabytych umiejętności porozumiewania się za pomocą języka migowego z osobą głuchą lub niedosłyszącą w obecności native signera lub native speakera.)

Termin rozpoczęcia kursu:w każdym terminie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.