» Rehabilitacja osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi - dla pielęgniarek

Kurs specjalistyczny "Rehabilitacja osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi" przeznaczony jest dla pielęgniarek. Celem kształcenia jest przygotowanie pielęgniarki do udzielania świadczeń samodzielnie lub we współpracy z innymi członkami zespołu terapeutycznego w zakresie rehabilitacji osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi. Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 164 godzin dydaktycznych, w tym:

Oddział leczenia chorób afektywnych albo Oddział ogólnopsychiatryczny - 18 godz.
Oddział psychogeriatryczny - 26 godz.
Oddział rehabilitacji psychiatrycznej - 28 godz.
Oddział leczenia środowiskowego - 18 godz.

Termin realizacji kursu: w każdyma czasie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.