» Terapia bólu przewlekłego u dorosłych – dla pielęgniarek i położnych

Kurs specjalistyczny "Terapia bólu przewlekłego u dorosłych" przeznaczony jest dla pielęgniarek i położnych. Celem kursu jest przygotowanie pielęgniarki, położnej do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie terapii bólu przewlekłego u pacjenta dorosłego, ze szczególnym uwzględnieniem pacjenta w wieku podeszłym. Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 84 godziny dydaktyczne, w tym:

Hospicjum stacjonarne albo Oddział medycyny paliatywnej dla dorosłych – 24 godz.
Poradnia medycyny bólu – 20 godz.

Termin rozpoczęcia kursu w każdym terminie w zależności od napływu min. 20 zgłoszeń.